У Бердянську якість питної води не відповідає державним санітарним нормам за всіма показникамиВ окупованому Бердянську у людей з крану тече вода темно-жовтого кольору. Це пов’язано з обстрілами загарбниками Каховсього магістрального каналу. Через це рівень води у водосховищі суттєво знизився.

Про це повідомляється на сторінці Бердянської міської цивільної адміністрації, передає 061.

"Зараз із Каховського водосховища надходить 40% води, 4% з Луначарських свердловин, а решта - з річки Берди. Вода абсолютно не відповідає державним санітарним нормам за всіма показниками. Окупанти брешуть, кажучи, що це результати аварії, і скоро все полагодять. Зараз у місті відновлюють питні колонки, в яких колись бердянці набирали воду з Луначарських свердловин", - пояснила начальниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що через бойові дії та терористичну діяльність окупаційних військ неможливо планувати та проводити будь-які ремонтно-відновлювальні роботи на Каховській ГЕС. За попередніми даними сума збитків вже складає майже 105 мільйонів гривень. Виявлені факти мають всі ознаки злочину проти довкілля.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW