Землетрус в Туреччині: Україна надасть допомогу дружній країні для подолання наслідків катастрофиПротягом останніх днів у Туреччні та Сирії сталися потужні підземні поштовхи, магнітудою 7,7-7,8. Загинули тисячі людей, десятки тисяч отримали поранення. Попри війну Україна допоможе дружній Туреччині подолати наслідки потужного землетрусу, передає редакція. 

Україна висловлює щирі співчуття народам Туреччини і Сирії через руйнівне стихійне лихо.

До повномасштабної агресії рф Україна завжди була активною з надання гуманітарної та технічної допомоги з подолання наслідків природних лих у світі. І навіть зараз, незважаючи на війну, Україна надасть необхідну допомогу дружній Туреччині для подолання наслідків катастрофи. 

У посольстві України в Анкарі створили оперативний штаб, відкрили номер гарячої лінії для отримання допомоги громадянам України, залучили також можливості генерального консульства в Стамбулі та консульства в Анталії.

Поки життя одних країн руйнують стихійні катаклізми, інші стають жертвами смертей і руйнувань через політичні причини. Тож українці добре розуміють і розділяють біль мешканців Туреччини та Сирії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW