Керівники структурних підрозділів Покровської військової адміністрації звітували про стан справ у громаді1 лютого за участю керівників Покровської МВА, очільників управлінь і відділів адміністрації, представників поліції, Служби безпеки та ДСНС відбулась апаратна нарада.

Учасники засідання ознайомились з роботою медичних, соціальних та комунальних установ міста. 

Як доповів начальник КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко, сьогодні ситуація з теплопостачанням у Покровську дещо стабілізувалась. Функціонує 16 газових та 3 вугільних котельні.  На чотирьох з них вже встановлені генератори (котельні №4,10, Родинська міська лікарня та Покровська КЛІЛ).

Керівники структурних підрозділів Покровської військової адміністрації звітували про стан справ у громаді, фото-1

«Теплотраси працюють на 100%, підключено до теплоносія увесь житловий фонд. Є незначний порив, у наслідок чого без опалення перебувають чотири двоповерхівки. Найближчим часом і цю аварійну ситуацію буде усунено», - запевнив Дмитро Гордієнко. 
Під час наради також обговорили роботу пунктів незламності. У громаді їх 10, усі вони оснащені генераторами, що дає можливість забезпечити для мешканців громади комфортні умови перебування під час тривалого відключення електроенергії. 

Керівники структурних підрозділів Покровської військової адміністрації звітували про стан справ у громаді, фото-2

За словами начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої, відбулося забезпечення вугільних котелень кам’яним вугіллям в кількості 147,180 тонн. Вугільні котельні забезпеченні генераторами та паливом для них. Спеціалістами здійснюється щоденний моніторинг інформації по пунктах незламності (температурний режим, кількість відвідувачів). Щотижнево відбувається збір інформації про генератори, наявність мастило-паливних матеріалів. 
Крім того, ознайомились керівники військової адміністрації з роботою медичних установ, безпековою ситуацією у громаді,  ходом евакуації, станом видачі гуманітарної допомоги та функціонуванням старостинських округів. 

Як зазначила начальниця управління по роботі з територіями Олена Носач, усі старостати працюють у штатному режимі, з урахуванням особливостей дії воєнного стану. Видаються довідки, акти, надаються консультації з соціальних, побутових, комунальних питань, працюють 3 віддалених місця адміністратора ЦНАП.  Від сьогодні адміністратори здійснюють виїзні прийоми в округах, де відсутні такі місця. 

Завдяки злагодженій роботі працівників старостату з комунальними, соціальними медичними службами та відділами військової адміністрації забезпечуються нормальні умови життя для мешканців старостинських округів.

«З метою забезпечення твердим паливом (деревиною) людей, які фактично мешкають на території старостинських округів за рішенням відповідної комісії було розвезено 90 м3 (45 особам), паралельно ведеться заготівля деревини сформованими бригадами обпилювачів. Мешканці отримують гуманітарну допомогу, організовано підвіз питної води», - додала Олена Носач.

Під час доповідей начальники відділів не лише звітували про обсяги виконаних робіт, а й озвучили хід виконання доручень, отриманих минулого місяця від начальника Покровської МВА Сергія Добряка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW