Магнітні бурі у лютому 2023: календар небезпечних датУ лютому очікуються затяжні та сильні магнітні бурі. Календар бур складений за допомогою супутникових систем NOAA, TESIS наукових міжнародних метеорологічних лабораторій світу.

Про це пише Meteoagent, передає редакція. 

Лютий розпочнеться одночасно зі спалахом на Сонці, що вдарить по магнітному полю Землі.

 Магнітні бурі очікуються в такі дні:

  • 5 лютого — сильна магнітна буря. Цього дня краще не виконувати тяжку роботу. 
  • 7 лютого — середня магнітна буря. Цього дня краще проводити багато часу на свіжому повітрі. 
  • 10 лютого — знову очікується сильна магнітна буря. У цей день краще уникати стресових ситуацій, тяжкої праці, краще подбати про своє здоров’я. 
  • 15 лютого — слабка магнітна буря. Краще більше відпочивати у цей день. 

Якщо говорити про силу магнітних бур, то їх К-індекс очікується на рівні 4. К-індекс – показник геомагнітної активності та класифікатор геомагнітної бурі, який описує відхилення магнітного поля Землі від норми протягом 3-годинного інтервалу. Його значення коливається від 0 до 9, де 9 – найвищий показник.

Магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля Землі з різною інтенсивністю, які можуть тривати від кількох годин до кількох днів. Такі події можуть впливати на роботу систем зв'язку та призвести до технічних збоїв.

Люди, яких називають метеозалежними, у ці дні відчувають нездужання, у них посилюється мігрень, і навіть у здорових спостерігається дратівливість, агресивність, занепад сил. Найбільше страждають від магнітних бур ті, у кого є хронічні захворювання, а також люди похилого віку.

Як мінімізувати вплив магнітних бур на організм

Щоб мінімізувати вплив магнітних бур на організм, необхідно приділити максимальну увагу режиму дня та спати від 7 до 9 годин, обмежити фізичне й емоційне навантаження, влаштувати зранку пробіжку чи прогулянку на свіжому повітрі, прийняти контрастний душ зранку, а ввечері прийняти ванну з додаванням у воду засобів, які допоможуть зняти втому та розслабитися (аромамасла, морська сіль, бомбочки для ванної).

Також радять обмежити фізичне та психоемоційне навантаження.

Не варто в ці дні зловживати жирною і шкідливою їжею, а також необхідно подбати, щоб усі важливі ліки були під рукою.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW