"Була проти": дружина Віктора Павліка розповіла, як її матір відреагувала на роман із двічі старшим артистомЧетверта дружина відомого артиста з Тернопільщини Віктора Павліка Катерина розповіла, як її матір відреагувала на роман із вдвічі старшим за неї артистом.

На своїй сторінці в інстаграм жінка часто отримує часто отримує питання, щодо великої різниці у віці. Ба більше, концертна директорка постійно стикається з критикою вибору її супутника життя.

Катерина розповіла, що і її мама виступила проти роману з вдвічі старшим Віктор Павліком. 

"Спершу була проти, як будь-яка мама. Аое побачила, які стосунки, як ставляться одне до одного, познайомилася з Віктором Франковичем. Побачила, що моя дитина щаслива, і вирішила, що це понад усе. Я думаю, будь-яка мама хоче, щоб її дитина була щасливою", - зазначила Катерина.

Нагадуємо, раніше Катерина регулярно стикалася зі звинуваченнями у тому, що була коханкою співака. Репяхова наполягала на версії, згідно якої вступила у стосунки з Павліком, коли він вже не був з Ларисою Созаєвою. Пізніше Катя зізналася, що історія її стосунків почалася задовго до розлучення артиста з дружиною, що вкінець заплутало її аудиторію.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW