Сьогодні Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту27 січня, ми відзначаємо роковини страшного і нелюдського явища, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і отримало назву Голокост.

Протягом цього періоду цілеспрямовано та умисно було винищено практично одну третину євреїв, а також незлічену кількість представників інших нацменшин. Цей злочин був породжений ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в нацистській Німеччині.

Метою запровадження цієї сумно пам’ятної дати є активна просвітницька робота та сприяння у запобіганні можливих майбутніх актів геноциду, а так само зневаги до цінності людського життя.

Але сьогодні ми бачимо, що цей важкий та страшний історичний урок не був засвоєний людством. Приступні дії німецької держави, такі як маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї та злочинне замовчування, які супроводжували ті жахливі події, використовуються і сьогодні проти цілих націй.

У цей день, день скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної жалоби й співчуваємо всьому цьому болю, ім’я якому Голокост.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW