Полтавські волонтери збирають продукти для військових: як та чим можна допомогти нашим захисникамНашим хлопцям на фронт зараз потрібні продукти, які не треба готувати, але вони будуть ситними та калорійними.

Про це повідомили на сторінці Полтавського Батальйону Небайдужих.

“Щодня ми пакуємо посилки, а також вантажимо автівки військових чи колег-волонтерів, котрі їдуть в зони бойових дій. Дорогі наші полтавці, із вашою допомогою вдалося зробити чимало хороших справ. І зараз захисники й захисниці чекають нашої підтримки. Через інтенсивність бойових дій, армійцям часом бракує часу для звичних нам речей. Потрібні продукти, які не треба готувати, але вони будуть ситними та калорійними”, – йдеться у повідомленні.

Волонтери прохають приносити:

– продукти швидкого приготування (макарони, пюре, які необхідно тільки залити окропом);

– сухарі;

– сухпаї;

– енергетичні батонички;

– сухофрукти, горішки;

– дитячі пюрешки;

– печиво.

Задля безпеки, всі продукти мають бути у заводському пакуванні!

Також дуже потрібні вологі серветки та сухі душі.

“Часу вистачає тільки обтерти руки, та й то – не завжди. Приносити можна до Свято-Успенського собору щодня з 9 до 17 години. Принагідно дякуємо програмі Nova Poshta Humanitarian за можливість відправляти посилки за рахунок компанії, а не волонтерів”, – додали волонтери.

Також можна надсилати кошти на карту ПриватБанку 5168745030457979 Валентин Бубнюк (Владика Федір), Монобанк 5375411418142068 (Бубнюк В.Л.), PayPal: [email protected]AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW