Програми для безробітних: стабілізація ринку праціВиклики, з якими зіштовхнулась Україна в 2022 році стали справді безпрецедентними. Для покращення ситуації на ринку праці та стабілізації економіки, Уряд запровадив цілу низку програм:

  • "Доступні кредити 5-7-9%" - урядова програма, що передбачає спрощення доступу підприємств малого та середнього бізнесу до банківського кредитування. Ініціатива, яка стартувала у лютому 2020 року, продовжила працювати й цьогоріч.

З початку дії програми банки видали бізнесу 52,18 тисячі кредитів на майже 162 млрд грн.

  • Грантова програма мікрокредитування "Власна справа" - ініціатива від держави в рамках проєкту єРобота для започаткування чи розвитку бізнесу. Підприємці можуть отримати мікрогранти на започаткування або розширення власного бізнесу на суму до 250 тисяч грн. Головною умовою є створення нових робочих місць.

Сумарно з початку реалізації програми "Власна справа" підприємцями отримано грантів на суму близько 776,8 млн грн для 3321 підприємців. За попередніми розрахунками буде створено 8313 нових робочих місць.

  • Армія відновлення - програма Уряду для тих українців, які з різних причин залишились без роботи. Усі охочі можуть добровільно долучитись до суспільно корисних робіт - ремонтно-відновлювальні роботи, розвантаження гуманітарної допомоги, відновлення житлових будинків, пошкоджених у результаті бойових дій. Держава ж оплачує їх працю на рівні мінімальної зарплати.

За підсумками 2022 року до Армії відновлення долучились 3597 осіб в 9 областях України. Всього держава перерахувала працівникам 24,07 млн гривень.

Відділ інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості телефони: +38(0382)65-74-18 +38(0382)76-46-42, [email protected].

Читайте також: "Через масовану атаку можливі додаткові обмеження на Хмельниччині 27 січня".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW