В Дніпрі можуть відбутися віялові відключення газу: причини та як уникнутиВ Дніпрі до віялових відключень електроенергії може бути така сама ситуація з газом. Все це може відбуватися через заборгованість населення міста Дніпро за опалення. Станом на сьогодні сума складає 1 мільярд 439 мільйонів 892 тисячі гривень.

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на заступника міського голови Дніпра Михайло Лисенко. 

Чиновник додав, що у відсотках оплату здійснює всього 30% населення. На його думку інші 70% напевно вважають, що через війну ці борги якось спишуться чи станеться щось подібне.

В Дніпрі можуть відбутися віялові відключення газу: причини та як уникнути, фото-1

"Запевняю, нічого з перерахованого вище не станеться, а зовсім скоро, з великою ймовірністю відбудуться відключення котелень від газу, тому що комунальні підприємства не отримують гроші від населення і не в змозі зробити оплату за отриманий газ", - зазначив Михайло Лисенко.

Заступник мера Дніпра зазначив, що відключатимуть котельні не КП, а організації, що поставляють їм газ. На сьогоднішній день сума заборгованості перед ними становить 1 мільярд 215 мільйонів 380 тисяч.

Простими словами із боргу населення 1.4 млрд - борг за газ становить 1.2 млрд.

"Нині всім дуже важко. Але тим не менш, закликаю жителів міста, активно починати робити оплату за тепло, що постачається", - підсумував Михайло Лисенко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW