Загарбники обстріляли об’єкти енергетичної інфраструктури - ГалущенкоУнаслідок сьогоднішньої ракетної атаки є влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури.

В областях діють аварійні відключення, найскладніша ситуація в Київській, Одеській та Вінницькій областях.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко у Фейсбуці.

«Сьогодні ворог знов обстріляв об’єкти енергетики, намагаючись спричинити системний збій в енергосистемі України. Завдяки відмінній роботі ППО збито велику кількість ракет. На жаль, є влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури. Запроваджено аварійні відключення. Найскладніша ситуація наразі в Київській, Одеській та Вінницькій областях», – зауважив він.

За словами Галущенка, енергетики вже працюють, аби якнайшвидше відновити енергопостачання.

Як повідомляє ДТЕК у Телеграмі, унаслідок сьогоднішнього ракетного удару є пошкодження енергетичної інфраструктури Одеської області, для стабілізації ситуації застосовано аварійні відключення.

«Через завдані ворожою атакою руйнування в області продовжують діяти екстрені відключення світла. Просимо вас набратися терпіння та вірити в енергетиків, які вже працюють над стабілізацією ситуації», – зауважили в компанії.

Зазначається, що така ситуація може тривати декілька днів, поки не буде відновлено пошкоджені енергооб'єкти.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW