ISW: у кремлі навмисно применшували значення поставок Україні "Леопардів" та "Абрамсів", щоб заспокоїти прихильниківкремль та російські військові кореспонденти намагалися применшити значення постачання західних танків Україні. Це вказує на те, що у постачаннях москва бачить загрозу своїм перспективам. 

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW) за 25 січня, повідомляє "Дзеркало тижня".

Експерти наводять слова прессекретаря президента рф дмітрія пєскова, який заявив, що "постачання Заходом танків "Абрамс" та "Леопард" є повним провалом з погляду технологічних аспектів" і що існує "явна переоцінка потенціалу, який ці танки додадуть українським військам".

В ISW додають, що деякі російські воїнкори, ймовірно, намагалися заспокоїти свою внутрішню аудиторію, заявляючи, що техніка, що постачається Україні, не несе серйозної загрози і що більш серйозну загрозу становлять інші системи, передані раніше. Йдеться, зокрема, про систему РСЗВ HIMARS.

"кремль і російські блогери раніше вважали надання Заходом суто оборонних ракетних комплексів Patriot серйозною ескалацією між росією та Заходом. Той факт, що кремль і російські блогери не називають надання бронетехніки, яка справді може допомогти майбутнім українським контрнаступним операціям, ескалацією, говорить про те, що кремль та російський інформаційний простір продовжують вибірково ставитись до того, які системи розглядати як ескалацію", – вважають експерти ISW.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW