Березнівщина втратила на війні молодого захисника23 січня перестало битися серце українського воїна Дениса Доценка, 2002 року народження, з села Бистричі. 

Його нестало у госпіталі від тяжкого поранення, отриманого під час боїв поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

Сумну новину повідомили на сторінці Березнівської міської ради.

Молодий хлопець після строкової служби пішов захищати Батьківщину від московських окупантів до лав Національної гвардії України гранатометником взводу оперативного призначення. 

Денис старший та єдиний син у багатодітній сім’ї. Батьки та п'ять сестричок з нетерпінням чекали на повернення рідної людини, адже всі надії були на молодого та енергійного хлопця.

"У серцях рідних та близьких Денис назавжди залишиться дбайливим сином, щирим братом-захисником. Побратими пам’ятатимуть його як вірного та відважного друга.

Неможливо знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль рідним, від втрати. Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи.

Нехай Денису земля буде пухом, а пам'ять про героїчного сина України вічно зберігатиметься у наших серцях".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW