Стане саундтреком до фільму про Петриківку: автор народного хіта «Байрактар» Тарас Боровок написав нову ліричну піснюНаймелодійніша та найліричніша з усіх його робіт. Автор народного хіта «Байрактар» Тарас Боровок написав нову пісню. Кліп до неї вирішив створити у Петриківці.

Як проходили зйомки розкаже редакція 056. 

Тарас Боровок розповів, що пісня, яку він зараз написав, про українське мистецтво, творчу українську натуру: «Про нашу класну щиру душу. Вона стане саундтреком до документального фільму про Петриківку. Адже і саме селище, і знаменитий розпис – частина нашого генетичного коду, національної ідентичності».

Автор ділиться, що спочатку прийшла мелодія до пісні. Зі словами було складніше. У тексті нестандартні закінчення, немає сталого віршованого розміру.

«Треба було зробити, щоб звучало гармонійно. Аби пісня лилася, мов той струмочок. Була довершеною, мов та вишиваночка. В результаті композиція «Це ми» виявилася наймелодійнішою та найліричнішою із усіх моїх робіт», – додав автор. 

Як і сам фільм, кліп знімали у колисці Петриківського розпису. Залучили досвідчених майстрів. Придумали цікаву ідею. Поєднали уквітчаний орнамент, національні символи, музику.

Серед художників, які взяли участь у створенні відеороботи – Юлія Груниста. Майстриня зізнається, було цікаво і відповідально доєднатися до творчого процесу.

Жінка професійно займається Петриківським розписом вже 10 років. Хоча перші проби пензля були ще в дитинстві на шпалерах.

«Війна поставила свій відбиток. Але ми продовжуємо нести красу. Малюємо листівки для наших захисників із побажаннями. А ще наше мистецтво стало арт терапією. Найперше, для дітей, які приїхали із зони бойових дій», – сказала Юлія Груниста.

Загалом за час повномасштабної війни Тарас Боровок написав понад 30 пісень.

«Мені одного разу наснився сон, що коли я напишу 50-ту пісню – буде перемога. Розповів це друзям. Вони сказали: «бігом на студію працювати. Якусь їжу ми тобі приноситимемо», – наголосив Тарас Боровок.

Пісня разом із відеодоробком незабаром з’явиться на ютуб-каналі автора. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW