Терехов: Однозначно у Харкові, всі топоніми, пов’язані з росією, будуть прибраніПроцес дерусифікації топонімів у Харкові не припинявся і триває постійно.

Про це Харківський міський голова Ігор Терехов повідомив в інтерв’ю виданню «Думка». За його словами, рішення про перейменування деяких топонімів планують винести на лютневу сесію.

«Зараз у нас є контакт із топонімічною групою, Інститутом національної пам'яті. Нам багато чого треба прибрати. Тут треба знайти межу. Однозначно, всі топоніми, пов’язані з росією, будуть прибрані. Єдине питання – не порушити баланс і не доставити зараз людям ще незручностей. Ніхто процес перейменувань не гальмує, ми все розуміємо. Ми ретельно підбираємо назви, які носитимуть вулиці, – десь це будуть історичні, десь нові. Це ми повинні все обговорити, тому що я не хочу, щоб після нас знову були зміни», - підкреслив Ігор Терехов.

Також мер зазначив, що харків’яни обов’язково увічнять пам’ять героїв, які віддали своєї життя, захищаючи Україну. Зокрема, у Харкові з’явиться вулиця, що носитиме ім'я Героя України Георгія Тарасенка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW