Попри війну на Житомирщині функціонують близько 1,5 тисячі промислових підприємствПочинаючи з 24 лютого 2022 року, економіка Житомирської області та країни в цілому функціонує в умовах безпрецедентних викликів. Тяжко переоцінити масштаби руйнувань, які завдає на щодень російська збройна агресія.

Бізнес не став виключенням у цій нелегкій боротьбі, зокрема значна кількість промислових підприємств на початку вторгнення була змушена призупинити свою роботу або через безпосередню військову загрозу, або через заблокований доступ до ринків збуту чи сировини.

Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОВА, на Житомирщині зареєстровано близько 1,5 тис. промислових підприємств, на яких працює 55712 осіб.

Також за інформацією ГУ ДПС у Житомирській області до «Зведеного бюджету Житомирської області» за 2022 рік платниками сплачено майже 19473,0 млн гривень податків та платежів.

Платниками Житомирщини забезпечено надходжень до загального фонду Державного бюджету у сумі 7067,7 млн.гривень, у т. ч. по платежах:

  • з податку та збору на доходи з фізичних осіб на 1362,7 млн гривень;
  • з податку на прибуток – на 134,5 млн гривень;
  • з податку на додану вартість – на 107,8 млн гривень;
  • з частини чистого прибутку – на 31,0 млн гривень.

До місцевих бюджетів платниками спрямовано 12354,0 млн гривень. Що ж стосується єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду, то сплата за цим платежем за 2022 рік становить 13331,2 млн гривень.

Джерело: Житомирська ОВА

Попри війну на Житомирщині функціонують близько 1,5 тисячі промислових підприємств, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW