Через ракетний обстріл на Львівщині була пожежа: подробиці удару 14 січняАрмія росії завдала масового ракетного удару по Україні 14 січня. 

Вдень 14 січня вся Україна опинилася під прицілом ворога. Того дня був ще один масовий ракетний удар по території незалежної держави. 

Як повідомив голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький, минулої доби воїнам ПвК "Захід" вдалося збити 1 крилату ракету, однак 2 ракети таки потрапили у об‘єкт критичної інфраструктури.

Через потрапляння снаряда на об'єкті була пожежа. Ліквідувати займання вдалося 18:11. На щастя, жертв чи постраждалих через атаку на Львівщині нема.

"Розділяємо біль Дніпра, де через удар по багатоповерховому будинку кількість загиблих зросла уже до 20", - додаав очільник області. 

Чи можуть на Львівщині запровадити аварійні вимкнення світла? 

Максим Козицький додав, що через масовий обстріл в енергосистемі України є суттєвий дефіцит світла. Через це на Львівщині та в інших областях можуть застосувати аварійні вимкнення електроенергії. 

"Ворог прицільно бив по енергооб’єктах. Він не має успіху на полі бою, тому хоче шантажувати нас темрявою. На жаль, є влучання у 5 областях. У тому числі і в нашій. Енергосистема держави пережила 12 масований ракетний удар. Завдяки скоординованій роботі енергетиків, ДСНС та обласних військових адміністрацій керованість і цілісність енергосистеми вдалося зберегти. Проте дефіцит у ній суттєвий. Маємо бути готові до можливого запровадження аварійних відключень", - наголосив посадовець. 

Які графіки вимкнення світла діють на Львівщині зранку 15 січня? 

Станом на ранок 15 січня на Львівщині не застосовують аварійні вимкнення світла. У області електроенергію вимикатимуть погодинно. 

Погодинні графіки вимкнення світла на Львівщині

До слова, протягом дня ситуація може кардинально змінитися. 

Читайте також: Куди влучили ворожі ракети на Львівщині 14 січняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW