День 4 січня для громад Нікопольщини був важким - з постійними обстрілами і руйнуваннямиВорог продовжує тероризувати населення Нікопольського району. Весь день для громади був важкий, з постійними обстрілами і руйнуваннями.

Про ситуацію на Дніпропетровщині станом на вечір 4 січня 2022 повідомляє голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Уточнюється, що зі ствольної артилерії росіяни гатили по Мирівській громаді. В результаті пошкоджений житловий будинок. Обійшлося без жертв серед населення.

Нікополь окупанти обстріляли зі ствольної артилерії та з РСЗВ «Град».

Серйозне поранення отримав 64-річний мешканець районного центру. Чоловіка госпіталізовано з осколковим пораненням грудної клітини до реанімаційного відділення Нікопольської лікарні.

Внаслідок обстрілів сталася пожежа у приватному будинку, рятувальники оперативно її загасили.

Обстріли громад Нікопольського району продовжились і увечері. Наслідки з'ясовуються.

Знищено приватний будинок та господарчу споруду.

Пошкоджено навчальний і спортивний заклади, складську будівлю, 19 приватних будинків, 3 господарчі споруди, 1 легковий автомобіль, 3 лінії електропередачі.

По м. Марганець стріляли зі  ствольної артилерії та «Градів». Внаслідок обстрілу пошкоджено лінію електропередачі, частина домівок без світла. Електропостачання відновлять, як тільки дозволятиме безпекова ситуація.

В інших районах області було спокійно.

Тримаймося. Віримо в ЗСУ і ПрезидентаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW