Овочі можуть стати ледве не розкішшю: які продукти подорожчають у новому роціУ 2023-му році, за прогнозами експертів, інфляція в Україні досягне позначки в 28%. На це, безперечно, буде впливати безліч факторів, але одними з найголовніших є постійні відключення електроенергії й руйнація росією агропромислової інфраструктури України.

Такий розвиток подій приведе до того, що ціни на деякі товари продовжать підвищуватись.

Які продукти здорожчають найбільше?

Експерти стверджують, що найбільше зміниться ціна на овочі. Адже врожай минулого року почне закінчуватись, а збір нового обійдеться фермерам значно дорожче, у тому числі через використання генераторів.

Крім того, зростанню цін на сільськогосподарську продукцію сприятиме також те, що внаслідок російської агресії було знищено частину агропромислової інфраструктури нашої країни.

Також збільшиться вартість м'яса й сала. Їхня ціна може зрости ще на 30%. Те ж стосується й риби. Варто зазначити, що ціна на неї за минулий рік уже виросла на 40%.

А от яйця весною, за прогнозами експертів, мають стати дешевше.

Проте, зростання вартості не буде безкінечним. Воно також буде залежати від курсу валют, кількості імпорту та здатності населення купити товар.

Читайте також: Починається справжня зима. Готуємо теплі светри та черевики: погода в Україні на найближчі дніAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW