Забув документи — продиктуй SMS і отримай посилку. Укрпошта додала варіант ідентифікації отримувача при видачі відправленьЗ 27 грудня Укрпошта запровадила варіант ідентифікації отримувача при видачі відправлень.

Відтепер отримати поштове відправлення (як внутрішнє, так і міжнародне) можна у всіх автоматизованих відділеннях без пред’явлення документів, що посвідчують особу одержувача, а за кодом, що надходить клієнту в SMS-повідомленні. Враховуючи, що код відправляється на мобільний номер телефону, який зазначено при оформленні відправлення і який не можливо змінити, помилка виключається.

«У сучасному бізнесі щодня збільшується попит на діджиталізацію і цифрові технології, адже клієнтам важливо доступно та легко замовляти і отримувати послуги. Головна мета Укрпошти: надавати нашим споживачам повний спектр послуг та закривати актуальні запити», ̶̶ прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Тож клієнт може отримати своє відправлення без пред’явлення документа за умови, якщо на відправленні вказано мобільний номер телефону одержувача.

Особливості вручення поштового відправлення за SMS:

  • отримувач ̶̶ фізична особа;
  • вказано мобільний номер телефону одержувача;
  • оголошена цінність відсутня або до 15 000 грн, післяплата відсутня або до 5 000 гривень - для внутрішніх поштових відправлень;
  • оголошена цінність до 20 000 грн ̶̶ для міжнародних поштових відправлень;
  • для поштових відправлень відсутні позначки «Вручити особисто» та/або «Судова повістка».

За матеріалами з сайту Житомирської ОВА

Забув документи — продиктуй SMS і отримай посилку. Укрпошта додала варіант ідентифікації отримувача при видачі відправлень, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW