У Кривому Розі жінка вкрала гроші з картки у померлої подругиУ Кривому Розі дві жінки вживали алкогольні напої. Одна з них померла, а її подруга забрала її куртку і зняла з неї кошти.

Про це 0564.ua стало відомо з вироку Саксаганського райсуду в Єдиному реєстрі судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що 22 червня до жінки в гості зайшла подруга. На кухні жінки вживали алкогольні напої. Оскільки гостя хворіла на цироз печінки, після вживання алкоголю її хвороба загострилась і вона померла. Власниця будинку дістала із сумки своєї подруги банківську картку і вирішила зняти з неї кошти.

Знаючи пін-код від картки, жінка зняла з картки подруги 9400 гривень і використала їх на власний розсуд.

Обвинувачена пішла на угоду зі слудством про визнання своєї винуватості.

Суд визнав жінку винною за ч.1 ст.357, ч.4 ст.185 КК України та призначив їй покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Водночас її звільнили від відбування покарання за умови, що протягом випробувального терміну (2 роки) вона не вчинить нового кримінального злочину.

Тепер засудженій доведеться періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, де повідомляти про зміну місця проживання, роботи чи навчання. Також вона не зможе виїхати за межі України без погодження із зазначеним органом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW