"Розглядається і річка Південний Буг, і Бузький лиман, і Інгул, і Інгулець": у Миколаєві пропрацьовують варіанти будівництва альтернативного водозаборуГенеральний директор КП "Миколаївводоканал" Борис Дуденко вважає, що питання організації будівництва альтернативного водозабору у місті залишається актуальним.

Про це від розповів в інтерв'ю на телеканалі "НІС-ТВ", передає 0512.ua.

За словами Дуденка, цього року підприємство почало працювати із французькою компанією, яка зараз займається розробкою можливих альтернативних джерел для водопостачання Миколаєва.

- Розглядаються різні варіанти. Тут розглядається і річка Південний Буг, і Бузький лиман, і Інгул, і Інгулець. Тобто всі можливі варіанти розглядаються, вони будуть прораховані та запропоновані нам для того, щоб ми вже змогли вибрати, що для міста буде більш прийнятно в плані та інвестиційних витрат і відповідно вартості тієї води, яка буде вже з цього джерела,- пояснив Борис Дуденко. 

Директор "Миколаївводоканулу" зазначив, що вже пройшло близько 5 онлайн-нарад, де приймає участь і французька сторона, і українська, і банк.

Роботи з розробки, за словами Дуденка, проводяться на грантові гроші Європейського інвестиційного банку. Ці кошти місту не доведеться повертати. 

Директор підприємства каже, що до цієї роботи включено багато експертів, близько 20 осіб із різних областей з усіма методологіями, "адже ціна помилки може бути надто дорогою".

- Зараз ми рухаємося до того, щоб уже прораховувати ці рішення. Думаю, що у першому кварталі ми вже побачимо якісь приблизні варіанти пропозицій, які будуть запропоновані фахівцями,- говорить Борис Дуденко. 

"Розглядається і річка Південний Буг, і Бузький лиман, і Інгул, і Інгулець": у Миколаєві пропрацьовують варіанти будівництва альтернативно..., фото-1

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW