За рік дорожники у Києві відремонтували близько тисячі зливоприймачів та майже 500 оглядових колодязів, – ФОТОЗа 2022 рік дорожники у столиці відремонтували близько 1100 зливоприймачів та майже 500 оглядових колодязів. Про це повідомляє КК «Київавтодор», підбиваючи підсумки року.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини.

У столиці дорожники ремонтують зливоприймачі та оглядові колодязіУ столиці дорожники ремонтують зливоприймачі та оглядові колодязіУ столиці дорожники ремонтують зливоприймачі та оглядові колодязі

Зокрема, гідрослужби районів систематично очищали систему дощової каналізації: колектори, оглядові та дощоприймальні колодязі, решітки зливостоків.

Так, за рік було очищено 30,5 тисячі дощоприймальних колодязів і близько 14,2 тисячі оглядових колодязів. Для цього використовували гідромонітори, машини очищення колодязів та інше обладнання. У 2022 році також залучали додаткове обладнання сторонніх компаній для прочищення колекторів. Приватні підрядники очистили понад 16,3 тисячі погонних метрів колекторів.

У столиці дорожники ремонтують зливоприймачі та оглядові колодязі
КМДАУ столиці дорожники ремонтують зливоприймачі та оглядові колодязі
КМДА

Дорожники КК «Київавтодор» також ремонтували зливоприймачі й оглядові колодязі. Протягом року підприємства комунальної корпорації відремонтували 1086 зливоприймачів і 485 оглядових колодязів.

У столиці дорожники ремонтують зливоприймачі та оглядові колодязі
КМДАУ столиці дорожники ремонтують зливоприймачі та оглядові колодязі
КМДА

Шляхово-експлуатаційні управління районів актуалізували інформацію щодо ділянок імовірних підтоплень. Такі місця додатково очищають, а під час дощів на ділянках чергують бригади.

Раніше ми писали, що дорожники закінчили масштабний поточний ремонт мосту через річку Десенка (продовження Північного мосту).

Також повідомляли про те, що у Києві за 2022 рік комунальники «Київзеленбуду», попри війну, висадили 4750 дерев та 53000 кущів у парках, скверах, бульварах та проспектах міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW