"Бій за наше майбутне": журналісти розшукали вчительку, яка стала зіркою мережіНа початку тижня в соціальних мережаж розлетілося відео з вчителькою, яка прямо на вулиці, в місці де був Інтернет на парковці супермаркету, проводить урок. Користувачі назвали доне відею "боєм за наше майбутнє". 

Журналісти розшукали то саму героїню, про це йдеться в матеріалі ТСН. 

Юлія Дмитрівна - вчитель математика, і того дня вона навчала п'ятикласників користуватися транспортиром. 

"Мені легше провести уроки, чим це дивитися. Якщо чесно, то якось ніякого, що виставили в Інтернет. Як для мене, це ніякого. Я не звикла бути на показ, щоб всі говорили… Я звикла виконувати свою роботу”, - соромлячись несподіваної  каже  Юлія Дмитрівна. 

Аби провести урок  вчителька почала шукати місце, де можна “спіймати” Мережу.

“Де не йду – ніде нема Інтернету. Ну, а там зупинка, де зупиняються машини, зловила Інтернет, стала на місці і почала проводити. Ось так і довела урок до кінця”, - розповідає вчителька.

Юлія Володимирівна каже, що не лише вчителі, а і діти, і їхні батьки зараз – справжні бійці. Вона точно знає, нащо аж так наполегливо виконує свою роботу.

“Діти – це наше майбутнє, їм відбудовувати нашу державу. Ми нічого не зможемо зробити, якщо ми їх не навчимо”, - переконує вчителька.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW