Найближчі місяці стануть вирішальними у війні РФ проти України — ДаніловУкраїна дуже активноготується до того, що найближчі місяці можуть бути вирішальними у війні з рф.

Як заявив в інтерв'юГолосу Америкисекретар РНБО Олексій Данілов, росія не може перемогти Україну у відкритому бою, тож йтиме до кінця у своїх терористичних діях, - передає НВ.

«Вони зараз загнані у глухий кут. І щур, який загнаний у глухий кут, є найбільш небезпечним. І ми готуємося дуже активно до найближчих місяця-двох-трьох, які можуть бути вирішальними у цьому моменті. Тому що зараз російська федерація з урахуванням того, що вона не хоче сприймати позицію всієї світової спільноти і розуміти, що їй треба уже зараз відійти для того, щоб якомога менше було наслідків безпосередньо для своєї країни, вони будуть продовжувати йти, бо вони поставили все на кон», — сказав він.

Секретар РНБО зазначив, що Україна сьогодні розуміє всі виклики, максимально готується до них, однак розуміє, що дуже необхідна допомога міжнародних партнерів.

За його словами, багато європейських країн змінили своє ставлення до надання допомоги Україні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW