СБУ знайшла старовинні ікони консула з Літви, викрадені рашистами під час окупаціїХерсона, дипломат подарував їх місцевому музеюКомплексні заходи проводили співробітники СБУ Херсонської області за процесуального керівництва органів прокуратури.

За сприяння СБУ почесному консулу Литовської Республіки в Херсоні повернули старовинні ікони, викрадені російськими загарбниками під час окупації Херсона.

На початку повномасштабного вторгнення рашисти пограбували будинок іноземного дипломата у Херсоні і вивезли з помешкання більше 120 старожитностей.Ці ікони вони передали в приватну колекцію архімандрита місцевої єпархії УПЦ (МП). Наразі він переховується від правосуддя на тимчасово захопленій території півдня України.

Після звільнення Херсона і проведення безпекових заходів в регіоні, співробітники СБУ виявили викрадені ікони на території Успенського собору.

Служба безпеки ініціювала повернення предметів старовини законному власнику.

Почесний консул подякував за це українській спецслужбі та оголосив про своє рішення передати старовинну колекцію місцевому художньому музею.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW