Андрія Щербака відсторонили від посади керівника Львівської податкової служби: вже призначили нового10 місяців Андрій Щербак виконував обов'язки керівника Львівської податкової служби. 

Відсторонили від посади Андрій Щербака, який протягом 10 місяців виконував обов'язки керівника Львівської податкової служби. 

Цю інформацію журналістам Tvoemisto.tv підтвердили у пресслужбі ДПС на Львівщині.

Андрія Щербака відсторони від посади керівника Львівської податкової служби, Фото - з відкритого доступу

Андрія Щербака відсторони від посади керівника Львівської податкової служби, Фото - з відкритого доступу

Андрій Щербак був призначений на посаду в.о. керівника Львівської податкової служби ще у лютому 2022 року. Раніше очолював один із відділів ДПС України. Причини відсторонення його від посади наразі невідомі. 

У пресслужбі ДПС на Львівщині журналістці 032.ua підтвердили інформацію, що з 21 грудня виконуватиме обов'язки керівника Львівської податкової служби Флис Андрій Степанович. З власних джерел журналістам 032.ua стало відомо, що новий керівник раніше працював у податкові поліції. Це спеціалізований підрозділ Державної фіскальної служби, що займається боротьбою з податковими правопорушеннями та є органом досудового розслідування у справах про ухилення від оподаткування та порушення в бюджетній сфері. 

Читайте також: У львівських ЦНАПах з'явилися нові послуги: перелікAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW