Увага! Розпочато конкурсний відбір на посади молодшого складу поліціїЗ 21 грудня 2022 року розпочато онлайн-реєстрацію для бажаючих стати поліцейським або водієм роти конвойної служби, помічником чергового або поліцейським сектору реагування патрульної поліції в підрозділах ГУНП в Житомирській області.

На першому етапі відбору усі бажаючі можуть заповнити онлайн-анкету на сайті Національної поліції України. Цей етап завершиться 31 грудня 2022 року.

Також на сайті можна ознайомитись з вимогами до кандидатів на посади поліцейських і загальними обмеженнями щодо служби, етапами відбору, стислим змістом службових обов’язків, умовами грошового забезпечення

Після закінчення прийому документів на кандидатів чекають наступні етапи відбору: тестування щодо загальних здібностей, медичне обстеження, фізичні випробовування, психологічні тести, співбесіда з поліцейською комісією та спеціальна перевірка.

За результатами кожного з етапів конкурсу буде сформовано рейтинг кандидатів, тож найкращі будуть запрошені на службу до поліції та проходитимуть первинну підготовку працівників поліції.

Для кандидатів працює служба підтримки. У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети та для отримання додаткової інформації щодо конкурсу можна звертатися за телефонами: (067)412-62-28, (0412) 40-73-41 (у робочі дні), або направити листа на електронну скриньку [email protected]

Джерело: Поліція Житомирської області

Увага! Розпочато конкурсний відбір на посади молодшого складу поліції, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW