Стало відомо, скільки дітей в окупованому Маріуполі навчається в школах, - ФОТОСтало відомо, скільки дітей шкільного віку зараз залишається в Маріуполі.

Відомості про це отримав "Маріупольський спротив" завдяки доступу до документації "управління освіти" окупантів.

Згідно з цими документами, зараз в Маріуполі навчаються 11022 дітей. Більша частина з них отримали виплати від окупантів у розмірі 10 тис. рублів за те, що пішли до російської школи. 293 дитини таких виплат навіть не оформлювали.

Стало відомо, скільки дітей в окупованому Маріуполі навчається в школах, - ФОТО, фото-1

Найбільша кількість дітей навчається в Центральному районі та в однієї з частин Лівобережного району. 

Таким чином кількість дітей шкільного віку в Маріуполі скоротилась в 4 рази! До початку повномасштабної війни в Маріуполі в школах навчались 40 тисяч дітей.

Згідно до правил статистики, кількість дітей завжди складає приблизно 10% від кількості дорослого населення. Таким чином зараз в Маріуполі мешкає близько 110 тисяч чоловік.

Радник міського голови Петро Андрющенко звертає увагу на те, що в запиті на фінансування на наступний рік окупаційна адміністрація оперувала кількістю маріупольців на рівні 250 тис. людей. Що більш, ніж в два рази перевищує реальність.

"Для чого - питання риторичне. Це розмір апетитів гайлятерів на “покласти гроші в карман”. Однак, ща раз бачимо, наскількі окупанти забрехались заради пропаганди", - написав Андрющенко.  

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW