путін тричі відкладав терміни початку вторгнення до УкраїниТриває двісті дев’яносто дев’ята доба російського широкомасштабного вторгнення. Перед його початком окупанти були впевнені у своїй швидкій перемозі. Але вони не врахували зіштовхнутися з таким спротивом.

Про відкладання термінів початку широкомасштабного вторгнення в інтерв’ю виданню “Bild” повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, передає редакція. 

Зокрема Вадим Скібіцький повідомив, що за даними розвідки, наступ востаннє переносили в середині лютого.

"ФСБ підштовхнула герасимова до вторгнення. росіяни були впевнені, що провели достатню підготовку, бо вклали в це величезні ресурси", – розповів Вадим Скібіцький

При цьому генштаб рф серйозно прорахувався в оцінці ситуації, оскільки російські військові частини були забезпечені продовольством, боєприпасами та пальним лише на три доби. 

Крім того, українська розвідка отримувала багато інформації від місцевих жителів, які точно повідомляли «скільки окупантів перебувають у кожному населеному пункті та в якій саме вони будівлі».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW