На Миколаївщині сталося чотири пожежі: двічі горіли будівлі через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опаленняПротягом минулої доби на Миколаївщині сталося чотири пожежі.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України в Миколаївській області, ліквідовували пожежі рятувальники.

18 грудня о 09:48 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди на території приватного домоволодіння по вул. Єсеніна м. Первомайськ Первомайського району. Вогнеборці  о 10:05 пожежу локалізували та о 10:35 ліквідували на площі 20 кв. м. Вогнем пошкоджено перекриття господарчої споруди та житлового будинку.  

О 14:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на території приватного домоволодіння виникла пожежа житлового будинку по вул. Суворова с. Іванівка Куцурубської територіальної громади Миколаївського району. Прибувши на місце рятувальники з'ясували, що горить перекриття даху на площі 24 кв. м. Вогнеборці о 15:47 пожежу локалізували та о 17:30 ліквідували. Вогнем знищено перекриття та особисті речі. 

У двох випадках причина пожеж порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

19 грудня о 17:28 вогнеборці виїхали на займання автомобіля Mercedes-Benz Vito який знаходився у гаражі по вул. Набережна с. Себине Костянтинівської територіальної громади Миколаївського району. О 04:15 пожежу локалізували та о 04:45 ліквідували на площі 25 кв. м.

Згодом, рятувальники ліквідували пожежу гаража, на площі 25 кв. м, в якому знаходився автомобіль Chery Amulet по вул. Центральна с. Широколанівка Степівської територіальної громади Миколаївського району. Повідомлення про пожежу надійшло о 05:03. 

У двох випадках спричинило пожежі коротке замикання електропроводки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW