У Покровську обговорили питання обліку призовників та військовозобов’язаних16 грудня відбулось засідання координаційної ради з питань мобілізації. Про це повідомляє прес-служба Покровської МВА. 

«Військовий облік є обов’язковою складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів влади, підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичування та аналізу військово-облікових даних призовників та військовозобов’язаних з відображенням їх у військових документах», - зазначив начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Покровського РТЦК та СП майор Віталій Лютіков.

Під час засідання присутніх було ознайомлено з нормами визначення кількості осіб, відповідальних за ведення військового обліку, визначено алгоритм роботи інспекторів військово-облікового відділу щодо видачі повісток та контролю за прибуттям громадян до військкомату, а також обговорені механізми покращення співпраці військово-облікового відділу Покровської МВА та Покровського РТЦК та СП з питань ведення обліку призовників та військовозобов’язаних.

Своєю чергою, начальник військово-облікового відділу Покровської МВА Анатолій Чайка озвучив аналіз роботи за попередній період щодо сповіщення громадян, які підлягають мобілізації:

«Акцентовано увагу на якість відпрацювання списків та розпоряджень, які надходять з РТЦК та СП, також поставлені задачі щодо якісного відпрацювання карток персонально-первинного обліку зі сповіщення громадян».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW