"Захист дорого коштує". Український льотчик показав закривавлене обличчя після катапультування.Саме цей льотчик ліквідував п’ять ворожих дронів та дві ракети під час ракетної атаки по Вінниці.

Український військовий льотчик, майор Владислав Ворошилов з позивним Karaya у День ЗСУ нагадав про ціну свободи для українців та опублікував фото зі своїм пораненням після виконання завдання.

Про це йдеться в дописі Ворошилова в Instagram.

Льотчик написав вітання з Днем ЗСУ та наголосив, що сили оборони України стоять на захисті не лише своєї держави, а і всього цивілізованого світу.

"На відео з польотів все дуже гарно, літаки літають, ракети відстрілюються, але, на жаль, немає розуміння того, що відбувається за кадром, тому я вирішив виставити фото без редагування", – зазначив льотчик.

 "Захист дорого коштує". Український льотчик показав закривавлене обличчя після катапультування., фото-1

Нагадаємо, в жовтні під час ворожого ракетного удару по Вінниці Владислав Ворошилов зміг знищити п’ять дронів-камікадзе іранського походження та дві ракети. Після цього льотчик МіГ-29 катапультувався, відвівши несправний літак на безпечну відстань від міста. Чоловік потрапив до лікарні. В Повітряних силах тоді повідомили, що Ворошилов виконав головне завдання.

Джерело: https://tsn.ua/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW