Чому у Чернівцях “рухаються” графіки відключень електроенергіїУ Чернівціобленерго пояснили, із чим пов’язані зміни у стабілізаційних графіках.

Енергосистема України працює динамічно, а, отже, ситуація в ній змінюється щогодини. Відповідно скласти точні графіки у такій ситуації доволі складно, тож протягом доби вони можуть частково зміщуватися.

Причин є декілька:

1. Якщо користувачі певної групи у свій час перевищили ліміти обсягів споживання, потужності у мережах буде недостатньо. У результаті цього енергетики змушені робити додаткові аварійні відключення, аби терміново збалансувати роботу електромереж. Коли трапляється така ситуація, фахівцям доводиться відключати подачу світла конкретній ділянці мереж. Відбувається це незалежно від графіків.

2. Для того, щоб увімкнути та вимкнути певну лінію, енергетикам потрібен час, щоб доїхати до об’єкту та виконати певні безпекові інструкції. Із цієї причини реальний графік може відхилятися від вказаного на сайті на 20-40 хвилин.

3. Якщо світла немає лише в конкретних адресах, це може відбуватися через аварії на лінії або планові роботи у мережах, які неможливо виконати під напругою.

Стабілізаційні відключення застосовуються для того, щоб вберегти нашу енергосистему від перевантаження та поломок.

Вам також буде цікаво:

На Буковині склали графік відключення електроенергії на 7 грудня

Яка ситуація з електрикою у Чернівецькій області

У Чернівецькій області знову діє графік відключення світла

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW