Якщо рф почувається загнаною в кут, вона повинна звинувачувати лише себе — ЗеленськийУкраїна та вільний світ не повинні змінювати свої цілі й іти на компроміси на догоду російському агресору.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час онлайн-виступу на церемонії нагородження Madeleine K. Albright Democracy Awards, передає Укрінформ.

“Якщо росія почувається загнаною в кут, вона повинна звинувачувати лише себе. Україна та вільний світ точно не мають змінювати свої цілі й обмінювати на якісь компроміси свої цінності, якщо диктатура боїться визнати помилку та спокушає передишкою в боях. Маємо повністю захистити свободу й гарантувати безпеку нашій демократії”, - підкреслив глава держави.

Він наголосив, що той, хто почав неспровоковану та злочинну війну, повинен програти й понести відповідальність, а Україна і світ мають отримати гарантії миру, стабільності та безпеки.

“Будь-який інший варіант, окрім української перемоги, буде помилкою, і це треба чесно визнавати”, - зазначив Президент.

Зеленський переконаний, що путін зробив найбільшу помилку у своєму житті та в житті сучасних поколінь росіян, напавши на Україну, проте ідея-фікс будь-якої диктатури — ігнорувати помилки й удавати, що жодних помилок не було, тим паче, коли йдеться про помилку першої особи диктатури.

За його словами, саме так зараз поводиться росія.

“Очевидно, що диктатор програв. Однак він робить усе, щоб росія продовжила воювати, аби тільки не зізнаватися собі та іншим, що була зроблена історична помилка”, - зауважив Президент.

Він додав, що Україна потребує й надалі такого ж міцного американського лідерства, яке є протягом цих 286 днів повномасштабної війни і завжди.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW