В рамках Всеукраїнської акції проти насильства у Покровську пройшов інформаційний західУ рамках акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» працівники поліції, соціальних служб та структурних підрозділів Покровської міської ради на залізничному вокзалі міста спілкувались з мешканцями, які вирішили евакуюватись у більш безпечні регіони. 

Такий захід став одним із запланованих, які проходитимуть у Покровську впродовж двох тижнів до 10 грудня. 

Сьогодні представники міського центру соціальних служб спільно із фахівцями управління сім’ї, молоді та спорту, а також освітянами та представниками служби у справах дітей та ювенальної поліції міста вирішили провести інформаційну кампанію з людьми, які  через воєнні дії покидають Донеччину. Під час спілкування з пасажирами евакуаційного потяга розповідали про тему насильства, торгівлю людьми та роботу відповідних служб у різних куточках України. 

«Люди, що евакуюються - це вразлива категорія населення. Адже вони залишають звичне життя, рідну громаду, де вони знали, куди можна звернутися в разі тих чи інших проблем. У буклеті, що сьогодні ми розповсюдили серед пасажирів евакуаційного потягу, зібрана корисна інформація щодо протидії насиллю. По-перше, це визначення насильницьких дій, адже, на жаль, є такі родини, що кілька поколінь потерпають від насилля і вважають такі дії цілком нормальними. По-друге, в інформаційних матеріалах є добірка контактів та ресурсів, де можна знайти підтримку в разі, якщо потрібно повідомити про насильницькі дії. Але найбільш актуальна для ВПО є інформація про загрозу торгівлі людьми. Адже більшість з евакуйованих осіб буде шукати роботу і не зайвим для них буде інформація про признаки небезпечних ситуацій, в які може потрапити потенційний працівник», - розповіла завідувачка сектору сім’ї та молоді Покровської міської ради Яна Штурхецька.

Тема насилля дуже глибока та актуальна. Тривалий час про це не говорили, замовчували факти насильства. Сьогодні ж до інформаційної кампанії долучилось дуже багато відомих людей, зірок, політиків.

Нагадаємо, що у Покровську залишились та працюють служби, що можуть допомогти та надати підтримку у протидії домашньому насильству. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW