"Активно впроваджувала російську освіту у Куп'янську": на Харківщині силовики підозрюють директорку ліцею у колабораціонізмі, - ФОТОУ Харківській області директорка куп'янського ліцею активно впроваджувала російську освіту.

Правоохоронці заочно повідомили про підозру директорці ліцею за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України). Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної прокуратури.

В ході досудового розслідування силовики встановили, що директорка ліцею у Куп’янську надала добровільну згоду на зайняття посади директорки "Ліцею ВДА Куп'янського району Харківської області".

Після цього колаборантка активно почала впроваджувати російську освіту у місті. Так, вона отримала російські підручники для школярів та нагрудні медалі для учнів з прапорами РФ.

Освітянка навіть направила вчителів вказаного ліцею на проходження курсів підвищення кваліфікації до міста Курськ РФ для того, щоб вони навчились методикам і стандартам російської освіти.

Як повідомлялось раніше, за втручання колаборантки саме цей навчальний заклад отримав "свідоцтво про державну акредитацію", видане "Федеральною службою з нагляду у сфері освіти та науки Російської Федерації". Відповідно до вказаного "документа", український навчальний заклад незаконно отримав статус російського.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW