Четверта хвиля мобілізації: на кого з українців чекатимуть повістки, а хто піде служити в останню чергуВерховна Рада України продовжила воєнний стан в країні до 19 лютого 2023 року. А початок повномасштабної війни покликав за собою ряд мобілізаційних процесів. Так, законом України передбачено декілька хвиль мобілізації.

4 хвилі мобілізації в Україні 

1. Призов оперативного резерву. Це колишні військовослужбовці до 40-ка років, що мають бойовий досвід. Або ті, хто брав участь у попередніх хвилях мобілізації (АТО/ООС). Саме вони першими поповнюють ряди армії під час вторгення в країну. 

2. Колишні військовослужбовці, які проходили військову службу до 2014 року або служили за контрактом.

3. Мобілізаційний резерв. Офіцери запасу й військовозобов'язані особи, що отримали підготовку на військових кафедрах університетів і не підпадали під попередні хвилі мобілізації. Саме ця хвиля в Україні триває зараз.

4. Публічний резерв. Сюди підпадають усі громадяни України, що не мають обмежень у здоров'ї та віці та можуть нести військову службу.

Проте четверта хвиля мобілізації не означає призов усіх підряд. Зазвичай вона стосується осіб, що мають певну професію або навички, які будуть корисними під час ведення війни.

Читайте також: Додатки, які сильно витрачають заряд вашого акумулятора: вимкніть їх у своєму телефоніAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW