На Полтавщині попрощались із захисником Романом Зубком2 квітня під час ракетного обстрілу аеродрому міста Миргород Роман отримав важку травму та контузію. Після лікування воїн повернувся обороняти державу, але раптове погіршення здоров’я спричинило смерть 22 листопада 2022 року.

На Полтавщині попрощались із захисником Романом Зубком, фото-1

Романа Зубка призвали до лав ЗСУ 8-го березня. Він приступив до служби в ТЕЧ 831-ї бригади тактичної авіації. Старший солдат Зубко був сміливим, технічно грамотним, сильним і витривалим воїном.

На Полтавщині попрощались із захисником Романом Зубком, фото-2

- Роман Вікторович народився 9 травня 1993 року в місті Миргород. Він ріс щирим, товариським, доброзичливим і допитливим хлопцем. Мав схильність до точних наук і цікавився технікою. Після школи обрав мирну професію інженера-електромеханіка і у 2015 році закінчив Полтавський національний університет ім.Юрія Кондратюка. Служба у лавах Збройних Сил України припала на буремний початок російсько-української війни, і солдат Зубко у 2017 році у складі військової частини А0820 виконував бойові завдання на пекельному сході держави. Після демобілізації у 2018 року працював на підприємстві в м.Тернопіль, планував мирне життя. Але кривавий ранок 24 лютого 2022 року змінив долі всіх українців. Роман Зубко був призваний до лав ЗСУ 8-го березня, по суті, у перші дні повномасштабного вторгнення, і приступив до служби в ТЕЧ 831-ї бригади тактичної авіації. Старший солдат Зубко був сміливим, технічно грамотним, сильним і витривалим воїном. Вірний воїнській присязі, він віддав життя у боротьбі з найлютішим ворогом, який намагається знищити нашу країну, - додали в повідомленні.

На Полтавщині попрощались із захисником Романом Зубком, фото-3

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW