Визнає вину частково: у Сумах розглядають справу колишнього підполковника, обвинуваченого у держзрадіУ Зарічному райсуді міста Суми почали розгляд справи по суті щодо колишнього підполковника, обвинуваченого у держзраді. За версією слідства, він передавав дані про українських військових росіянам та допомагав коригувати вогонь по територіях Сумщини, пише Суспільне.

На початку судового засідання прокурор Артем Левченко подав клопотання про перенесення розгляду справи.

"Беру участь вперше в цьому кримінальному провадженні, тому прошу надати час для ознайомлення з матеріалами по справі для підготовки до судового розгляду. Суддя: — чому завчасно не здійснили дії з ознайомлення з матеріалами справи? З 17-го листопада Вас було включено, сьогодні — 25-те. Вісім днів, справа резонансна. Прокурор: — до наступного судового засідання. Суддя: — я питаю, чому з 17-го листопада Ви не вчинили цих дій?. Прокурор: — вчиняли дії, готувалися, вивчали справу. До кінця поки не вивчили.

"Суддя: — думка учасників процесу. Захист? – (Захисник обвинуваченого Сергій Шевченко: — ну це право прокурора — ознайомитись з матеріалами справи, тому я на розсуд суду покладаюсь. Суддя: — обвинувачений?. Обвинувачений: — на розсуд суду".

"Для того, щоб оголосити обвинувачення, заслухати позиції сторін і узгодити наступні дати, для цього не треба прокурору знайомитись з матеріалами. Якщо у Вас із собою немає обвинувального акта, суд Вам може його надати, в цьому ми Вам допоможемо. Тому суд, порадившись на місці, ухвалив: в задоволенні клопотання прокурора з наведених ним підстав відмовити", — зазначив суддя Олексій Сибільов.

Почали розгляд справи по суті, прокурор Артем Левченко зачитав обвинувальний акт: "Обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 статті 111 ККУ, тобто "Державна зрада". Тобто, умисно вчинене діяння на шкоду суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості, обороноздатності та державній безпеці України у формі переходу на бік ворога та наданні допомоги ворожій державі, або її представникам, допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, вчинених в умовах воєнного стану".

"Суддя: —Чи визнаєте провину у вчиненні цього кримінального правопорушення? Обвинувачений: – Визнаю частково. Суддя: — У чому частковість визнання? Я ж недаремно запитав? Обвинувачений: – Я не корегував. Визнаю те, що я близько тридцяти років спілкувався з громадянином України, який проживає в Росії".

Наступне судове засідання по цій справі призначили на 2 грудня. Допитуватимуть свідків. Санкція статті, за якою судять чоловіка, передбачає від 15 років за ґратами до довічного позбавлення волі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW