На Софійській площі в Києві встановлять символічну новорічну ялинку, – мер Віталій КличкоУ Києві на Софійській площі все-таки встановлять новорічну ялинку, хоча ідея монтажу святкового дерева викликала спротив деяких мешканців столиці, і вона буде «символічною».

Про це заявив в інтервʼю BBC Україна міський голова Києва Віталій Кличко.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Скоріше долучайтесь та читайте новини, щоб бути в курсі та нічого не пропустити.

Символічна ялинка обов’язково буде», – сказав Кличко.

Крім Софійської площі, за його словами, «симолічні» ялинки встановлять «в ключових місцях в районах» Києва. Це зроблять за кошти бізнесу.

Ще в листопаді очільник столиці Віталій Кличко заявив, що в Києві не буде святкувань, проте ялинку встановити потрібно. Проте, не всі мешканці Києва підтримали мера та створили петицію щодо відмови від встановлення святкового дерева і вона швидко набрала необхідну кількість голосів.

Міська рада розглянула її та прийняла рішення, що потрібно провести консультації з військовими. І якщо рішення підтримають, то кошти на монтаж та демонтаж виділять меценати.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW