Одеса долучилася до Європейського тижня тестування на ВІЛ: де пройти обстеженняЗ 21 по 27 листопада 2022 року в Одесі проводиться Європейський тиждень тестування на ВІЛ за підтримки Департаменту охорони здоров'я Одеської міськради, Міського центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом, Міського центру здоров'я та БО «100 відсотків життя. Одеса».

Про це повідомили у пресслужбі мерії.

Цей захід спрямований на інформування про важливість своєчасної діагностики ВІЛ-інфекції та знання кожною людиною свого ВІЛ-статусу, а також раннє виявлення ВІЛ.

«Пройти тестування на ВІЛ та вірусні гепатити та за 15 хвилин дізнатися свій статус можна в усіх сімейних амбулаторіях Одеси. Це зручно зробити при відвідуванні сімейного лікаря, обстеження безкоштовне та конфіденційне», — наголосив очільник міського Департаменту охорони здоров’я Левон Нікогосян.

Безкоштовне тестування на ВІЛ можна пройти в усіх медзакладах Одеси — Центрах первинної медико-санітарної допомоги, консультативно-діагностичних центрах, лікарнях, пологових будинках та жіночих консультаціях.

За 10 місяців поточного року обстеження на ВІЛ у міських медзакладах пройшли 20 929 пацієнтів. За цей час виявлено 1244 випадки ВІЛ-інфекції, з них 98,5% відсотків людей вже отримують антиретровірусну терапію.

Рання діагностика ВІЛ та прийом антиретровірусної терапії знижує вірусне навантаження та робить людину з ВІЛ безпечною для оточуючих, дозволяє їй жити повноцінним життям та мати здорових дітей.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW