22 листопада в Дніпрі та області застосовують планові відключення електроенергії: графікСьогодні, 22 листопада на Дніпропетровщині та в усіх інших регіонах України будуть застосовані планові відключення. 

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на пресслужбу Укренерго.

"Ми продовжуємо робити все можливе для відновлення сталого енергоживлення у ваші домівки.

Українська енергосистема все ще повністю не оговталася від 6 хвиль ракетних ударів і не може працювати на повну потужність.

"Укренерго" не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста, а надає обленерго лише обсяги (мегавати), на які треба зменшити споживання", - йдеться в повідомленні.

Споживачів електроенергії на Дніпропетровщині розділили на три групи і створено графік відключень. При цьому можливо, що вказаного відключення не станеться, або невелика похибка у часі в межах 30-40 хв для перепідключення електропостачання між групами. У компанії докладають всіх зусиль, щоб відключення тривали не більше 4 годин для кожної групи споживачів.

На сайті "ДТЕК Дніпровські електромережі" існує автоматичний пошук графіків відключення світла. Його можна переглянути за посиланням. Проте він може не працювати через перенавантаження.

22 листопада в Дніпрі та області застосовують планові відключення електроенергії: графік , фото-1

Група 1

Група 2

Група 3AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW