Прокуратура Київщини повернула у державну власність землі вартістю 211 млн грнПрокуратура повернула у державну власність землі лісогосподарського призначення вартістю 211 млн грн.

Зусиллями Київської обласної прокуратури забезпечено реальне виконання рішення суду щодо повернення державі земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею 8,6 га вартістю 211 млн грн.

Встановлено, що земельні ділянки лісогосподарського призначення в адміністративних межах Михайлівсько-Рубежівської та Бузівської сільських рад Києво-Святошинського району незаконно передані в оренду одному з товариств Київщини. Ці землі відповідно до законодавства обмежені у цивільному обороті.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання недійсним розпорядження та договорів оренди. Суд підтримав позицію прокуратури та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

На цей час державний реєстратор вніс до Реєстру речових прав на нерухоме майно відомості щодо скасування права оренди на вказані земельні ділянки лісогосподарського призначення.

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW