У Житомирському районі упродовж тижня ювенальні поліцейські викрили п’ятьох продавців у реалізації дітям спиртного та цигарокЮвенальні інспектори Житомирського районного управління поліції постійно моніторять ситуацію щодо неприпустимості продажу дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Упродовж тижня поліцейські задокументували такі порушення в обласному центрі, Оліївській, Попільнянській та Квітневій громадах. Нині усі матеріали скеровані до відповідних адміністративних комісій.

17 листопада ювенальні поліцейські Житомирського РУП під час проведення профілактичних заходів у Оліївській громаді задокументували два факти реалізації заборонених товарів дітям. В одному випадку у продуктовому магазині неповнолітньому хлопцю продали цигарки, в іншому – пиво. Працівниці торговельних закладів не поцікавилися віком покупців перед розрахунком за товар.

Так же вчинила і продавець магазину-кафетерію у середмісті Житомира. Жінка, за її словами, знала про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв дітям, однак реалізувала пиво 15-річному підліткові.

А 16 листопада ювенальні поліцейські Житомирського РУП задокументували два випадки порушень у Попільнянській та Квітневій громадах. Тут продавчині магазинів дозволили придбати 15-річним дівчатам цигарки.

Відносно названих працівників торговельних закладів правоохоронці склали адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) КУпАП. Нині матеріали скеровані на розгляд адміністративних комісій.

А працівниці одного з магазинів м. Житомира днями рішенням адміністративної комісії вже визначено покарання - штраф за реалізацію у жовтні цигарок 15-річній дівчині. Відтак до фіскальної служби уже найближчим часом будуть скеровані відповідні матеріали щодо вирішення питання про позбавлення торговельний заклад ліцензії на продаж тютюнових виробів.

Нагадуємо, цільові рейди поліцейських тривають постійно. Під час їх проведення інспектори застерігають працівників торговельних закладів: відповідно до чинного законодавства, продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння особі, яка не досягла 18-річного віку, тягне за собою накладення штрафу від 6800 до 13600 гривень.

Житомирське районне управління поліції

У Житомирському районі упродовж тижня ювенальні поліцейські викрили п’ятьох продавців у реалізації дітям спиртного та цигарок, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW