​​Ухилення від сплати понад 10 млрд грн податків – проведено обшуки на 2 гірничо-збагачувальних комбінатах одного з олігархівЗа процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора розслідуються факти умисного ухилення службовими особами двох підприємств від сплати податків на суму майже 10 млрд грн (ч.3 ст. 212 КК України).

Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

За даними слідства, гірничо-збагачувальні комбінати здійснюють первинну переробку корисних копалин. Єдиним кінцевим бенефіціарним власником підприємств є один із найбагатших олігархів України.

Службові особи одного з цих підприємств у 2018-2021 роках занизили податкові зобов’язання з рентної плати за користування надрами на суму майже 7,6 млрд грн, а іншого – на понад 2,7 млрд грн. Це призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету понад 10 млрд грн.

В ході розслідування у кримінальному провадженні правоохоронцями проведено обшуки в адміністративних та офісних будівлях цих підприємств.

Із залученням спеціалістів з мінералогії та хімії проведено огляди родовищ та виробничих потужностей з переробки корисних копалин гірничо-збагачувальних комбінатів. Здійснено відібрання зразків руди та кінцевого продукту виробництва – залізного концентрату, для проведення комплексних експертиз.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW