"Соромно його цілувати, через силу з ним живу": допис дружини Віктора Павліка шокував окремих підписниківМолода дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова веде власний блог в Instagram і часто отримує не дуже доречні питання або коментарі стосовно свого шлюбу з артистом.

Віктор Павлік і Катерина Репяхова познайомилися 7 років тому на одному з концертів співака в Миколаєві. Після виступу вони випадково зустрілися в готелі, тому що жили в сусідніх номерах. Блогерка розповідала, що навіть не думала тоді про те, яке майбутнє їх чекає, але сталося все як в казці – у 2020 році дівчина вийшла заміж за свого кумира і в 2021 році у них народився спільний син Михайло.

На момент знайомства з Катериною Віктор Павлік був у третьому шлюбі з Ларисою Созаєвою, їх син в 2020 році помер від раку. Розлучення було дуже скандальним і досі тягнеться розбірками за житло.

В Мережі Репяхову також регулярно засуджують за те, що розбила чужу сім’ю і вийшла заміж за набагато старшого чоловіка, між подружжям 29 років різниці. Але Катя вже звикла давно до таких коментарів і вміє з гумором на них відповісти.

На цей раз після випуску присвяченої Катерині пісні “Зоряна моя дружина” вона отримала такий коментар: "Пісня гарна, і зйомка теж вийшла гарна, сімейна, але з Вашого боку, Катя, відчувається якийсь холод до чоловіка, сковані з ним в почуттях, видно що вам іноді соромно обійняти та поцілувати і ви робите це ніби через силу".

Дружина Віктора Павліка довго не думала і підтримала думку жартом, який могли зрозуміти не всі заздрісники: "Таємниця розгадана. Іноді мені соромно обійняти та поцілувати чоловіка. Через силу живу з Віктором Павліком. Мабуть заради його мільйонів".

Катя Репяхова заявила, що через силу живе з 59-річним Віктором Павліком

Катя Репяхова заявила, що через силу живе з 59-річним Віктором Павліком

Нагадаємо, Катерина Репяхова фінансово не залежить від зіркового чоловіка, вона заробляє як блогерка, а також має власний бізнес з пошиття дитячого одягу. Також дівчина є концертним директором Павліка і безпосередньо приймає участь у його творчому житті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW