Вчора Росія випустила по Україні ракет на суму майже мільярд доларівВчора, 15 листопада, Росії масова ракетна атака по Україні обійшлась до 900 мільйонів доларів. Більшість ракет були збиті силами ППО.

У Forbes порахували, що випуск понад 90 ракет по Україні коштував державі-агресорці від 700 до 900 мільйонів доларів. Це був один із наймасованіших обстрілів з початку повномасштабної війни.

Вчора Росія запускала по Україні ракети Х-101 та Х-555 з літаків стратегічної авіації Ту- 95 і Ту-160.

Основну масу ракет було випущено з бомбардувальників з району Каспію та Ростовської області, повідомив спікер Повітряних сил Юрій Ігнат. Решта ракет – "Калібр", запускали з акваторії Чорного моря.

Для розрахунку вартості масового ракетного обстрілу 15 листопада Forbes використовував такі оцінки:

вартість ракети Х-101 — 13 мільйонів доларів, "Калібр" — 6,5 мільйонів доларів, Х-555 — 4 мільйони доларів.

Попередній масований ракетний обстріл усієї території України росіяни влаштували 10 жовтня. Тоді війська держава-агресорка випустила 84 крилаті ракети та 24 безпілотники. Їх вартість склала від 400 до 700 мільйонів доларів.

Тривога під час масового ракетного обстрілу тривала близько чотирьох годин. Радник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко. Окупанти запустили понад 90 ракет, 70 з яких було збито силами ППО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW