«Тернопільобленерго» відновлює віялові відключення: графік знеструмленьЗ метою стабілізації забезпечення електропостачання ВАТ «Тернопільобленерго» відновлює віялові відключення. Наразі діятиме попередньо складений графік погодинних вимкнень споживачів електричної енергії. Проте є висока ймовірність, що у разі необхідності, вимикатимуть електроенергію і поза зазначеними годинами.

"Якщо ваша вулиця повторюється в декількох чергах – не хвилюйтесь, це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків на вашій вулиці. Графік застосовуватиметься виключно за вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго» (вищого оперативного рівня) у разі виникнення необхідності збалансування енергосистеми України. Вимкнення електропостачання не застосовуватиметься до об’єктів критичної інфраструктури (лікарень, котелень, об’єктів водопостачання, каналізаційно-насосних станцій та інших об’єктів життєзабезпечення).

Просимо зарядити телефони, павербанки, інші гаджети та вимкнути зайві електроприлади. Також звертаємо увагу, що можливі перебої із зв’язком та Інтернетом. Щоб залишатися на зв’язку із рідними та близькими користуйтеся національним роумінгом", – закликаютьв міській раді.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW