Уряд Польші скликає екстрене засідання, триває засідання комітету безпекиУряд Польші скликає екстрене засідання, триває засідання комітету безпеки, фото-1

У вівторок о 21:00 відбудеться термінове засідання уряду, повідомляє польський Урядовий інформаційний центр пише Дейком.

Засідання уряду відбудеться у вівторок о 21:00 , повідомляє Урядовий інформаційний центр. Зараз триває засідання комітету Ради міністрів з питань національної безпеки і оборони. Як повідомив речник уряду Пьотр Мюллер, комітет скликано на прохання прем’єр-міністра та президента “через існуючу кризову ситуацію”. Більше подробиць він не повідомив.

Інформація збігалася з неофіційними повідомленнями, напр. Агентство Associated Press про дві російські ракети, які нібито впали у вівторок у місті Пшеводув Люблінського воєводства . Високопоставлений представник розвідки США підтвердив, що російські ракети впали на територію Польщі, убивши двох людей. Ця новина пов’язана з масованим ракетним ударом росіян по Україні із застосуванням близько 100 ракет.

Відомо, що у вівторок у Пшеводово стався вибух, в результаті якого загинуло двоє людей.

Вибух у Пшеводово. Світові ЗМІ пишуть про російські ракети

Інформація збігалася з неофіційними повідомленнями, напр. Агентство Associated Press про дві російські ракети, які нібито впали у вівторок у Пшеводові Люблінського воєводства . Високопоставлений представник розвідки США підтвердив, що російські ракети впали на територію Польщі, убивши двох людей. Ця новина пов’язана з масованим ракетним ударом росіян по Україні із застосуванням близько 100 ракет.

  • Польська сторона поки не підтвердила повідомлення про ракети на Люблінщині. Відомо, що у вівторок у Пшеводово стався вибух, в результаті якого загинуло двоє людей.
  • Справу розслідує Пентагон, який не може підтвердити, чи справді російські ракети впали на Польщу. Про це повідомив речник Міністерства оборони США генерал Патрік Райдер.
  • Єврокомісія та НАТО мовчать і не коментують жодних повідомлень з Польщі, чекаючи оцінки ситуації урядом у Варшаві.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW