Екстренi відключення електрики: через ворожу атаку на Дніпропетровщині серйозні руйнування на об’єкті енергетичної інфраструктури15 листопада війська рф здійснили масовану ракетну атаку по всій теріторії України. В повітряних  силах зазначили, що для ворога об’єкти критичної інфраструктури – це перша ціль. Але, на жаль, ракети попадають і по житлових будинках. Не дивлячись на гарну роботу ППО на Дніпропетровщині є влучання. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що росіяни поцілили ракетами по об’єкту енергетичної інфраструктури у Кривому Розі. Там серйозні руйнування. 

Через масований ворожий удар ситуація в енергосистемі складна.

В Україні почалися екстренi відключення електрики.  

Валентин Резніченко закликав вимкнути всі другорядні електроприлади. Все, що тільки можна. Споживаємо електрику максимально ощадно.

Зокрема на сайті ДТЕК “Дніпровські електромережі” повідомляють, що енергетики компанії разом зі спеціалістами НЕК “Укренерго” та іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW